Prisijunk prie mūsų

MŪSŲ DARBUOTOJAI IR VERTYBĖS

Sėkmingai dirbame jau 25 metus. Siekdami daug ambicingų ir novatoriškų tikslų savo klientams norime pasiūlyti profesionalų ir malonų klientų aptarnavimą bei aukščiausios kokybės geriausio pasaulyje sporto prekės ženklo Nike gaminius. Įvairiais sporto iššūkiais skatiname ir įkvepiame visus savo komandos narius aktyviai judėti ir sportuoti. Mūsų komandą vienija geras humoras, aktyvus gyvenimo būdas ir aistra Nike prekės ženklui. Dirbame su dideliu atsidavimu, išlaikydami darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą. Turime modernią darbo aplinką, lanksčias darbo valandas ir pasitikėjimo valdymo kultūrą.

Dirbame tvariai ir kasdien imamės veiksmų, kad mūsų pėdsakas aplinkai būtų kuo mažesnis, tačiau kuo daugiau prisidedame prie darbuotojų patirties.

Prisijunk prie mūsų

MŪSŲ SIŪLOMOS VERTĖS

Karjeros galimybės ir augimas

Mums be galo svarbus darbuotojų tobulėjimas. Organizuojame mūsų darbuotojams mažmeninės prekybos, rinkodaros, klientų aptarnavimo, produktų ir gamybos technologijų mokymus. Taip pat vyksta įvairūs motyvaciniai mokymai, įkvėpimo dienos – ir jos ne tik susijusios su mūsų kasdienybe, bet ir suteikia visapusiškesnių, naujų, įdomių žinių. Mūsų darbuotojai gali nuolat mokytis apie Nike prekės ženklą ir tam turime specialią internetinę platformą. Siūlome vidines karjeros galimybes ir manome, kad svarbu skatinti jaunų žmonių tobulėjimą įmonėje. Svarbiausia – jūsų valia ir ambicijos!

Darbo aplinka ir socialiniai renginiai

Darbuotojams suteikiame modernias, saugias ir patogias darbo sąlygas bei visus reikalavimus atitinkančias priemones. Taip pat galime pasiūlyti lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti ne visą darbo dieną. Savo organizacijoje turime tradiciją švęsti visų komandos narių gimtadienius ir rengti linksmus kalėdinius vakarėlius. Taip pat kartu organizuojame išvykas į gamtą, lankome įvairius sporto renginius ir varžybas.

Nuolaidos

Skatiname įmonės viduje sportą ir aktyvų gyvenimo būdą organizuodami įvairias bendras treniruotes ir sporto iššūkius mūsų darbuotojams. Visi mūsų darbuotojai, jei pageidauja, gali dalyvauti įvairiuose sporto renginiuose. Žinoma turime nuolaidų sistemą savo darbuotojams Nike produkcijai, taip pat specialius pasiūlymus sportui pas mūsų partnerius.

Gimtadieniai, jubiliejai ir artimieji

Mes palaikome savo komandą tiek gerais, tiek sunkiais laikais. Įmonėje puoselėjame gražias darbuotojų gimtadienių ir jubiliejų tradicijas, prisimename savo darbuotojų vaikus. Taip pat siūlome visapusišką pagalbą net liūdniausiomis akimirkomis.

Prisijunk prie mūsų

Kandidatuok čia

"*" indicates required fields

Drop files here or
Maksimalus dydis: 200 MB.
    This field is for validation purposes and should be left unchanged.

    NORI PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ?