Apie mus

Apie mus

UAB Sporto dvasia yra oficialus pirmaujančio pasaulyje sporto prekės ženklo NIKE atstovas Lietuvoje. Esame įmonių grupė Baltijos šalyse atstovaujanti NIKE prekės ženklą nuo 1997 metų.

Pagrindinės mūsų veiklos sritys – Nike prekės ženklo didmeninė, mažmeninė prekyba, tiesioginiai pardavimai komandoms, akademijoms, sporto mokykloms, atletams bei rinkodara Baltijos šalyse.

Mažmeninė prekyba:

  • Nike parduotuvės, kuriose siūlomas naujausias ir išskirtiniausias Nike prekių pasirinkimas
  • Nike Outlet parduotuvės, siūlančios platų Nike prekių pasirinkimą mažesnėmis kainomis

Norėdami aprūpinti komandas, akademijas, sporto mokyklas ir atletus mūsų ofise sukūrėme specialią prekybinę, ekspozicinę salę ir elektroninę parduotuvę www.teamsport.lt.

Apie mus

Mūsų tikslas

UAB Sporto dvasia bendradarbiauja ir yra oficialus partneris Lietuvos krepšinio federacijos, Lietuvos Olimpinio komiteto, Lietuvos golfo federacijos, Lietuvos imtynių federacijos ir kitų organizacijų. Taip pat puikiai bendradarbiaujame su geriausiomis komandomis, akademijomis ir sporto klubais tokiais kaip FK Žalgiris, FK Riteriai, FK Banga, FK Nevėžis, Baltijos futbolo akademija, Žalgirietis, Vilniaus futbolo akademija, Vilniaus miesto krepšinio mokykla, Sostinės sporto centras, Impuls, Lemon Gym, Gym+ ir daugeliu kitų. Esame partneriai didžiausiuose bėgimo renginiuose – Vilniaus maratonas, Vilniaus pusmaratonis, taip pat dirbame su daugeliu kitų mažesnių sporto renginių.

Mūsų tikslas

Sek Nike Lietuva naujienas

NORI PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ?